Listopad, 2009

Wszystkiego się boję…

Porozmawiajmy o strachu. Nie o lęku, czyli obawie niejasnej, niepokoju nieuzasadnionym, trudnym do określenia, spowodowanym nie wiadomo czym, o uczuciu klarownym, określonym i uzasadnionym. Porozmawiajmy o strachu, który przeżywają nasze dzieci. Read the rest of this entry »

Dodano 29 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Projektowanie sklepów i ogrodów dla dzieci, baseny kąpielowe dla najmłodszych, zabawki i akcesoria dla maluchów

Reklama Na BlogachWszystko, co robi się dla dzieci, robi się tak samo jak dla dorosłych – tylko kilka razy lepiej. Tak jest w rzeczywistości, dzieci w brew pozorom to bardzo wymagający odbiorcy wszelkich dóbr i usług. Wszystko musi być najlepszej jakości, mieć najwyższe standardy a przede wszystkim być na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Read the rest of this entry »

Dodano 28 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Wszyscy muszą robić tylko to, co ja chcę.

Respektowanie granic innych ludzi oraz jasność co do własnych, stanowią podstawę wszelkich relacji społecznych. Dziecko przychodzące na świat, nie ma żadnych oczekiwań. Przedszkolak ma już jednak swój obraz świata i rządzących w nim reguł. Są to te reguły i ten obraz, których nauczył się w rodzinie. Dobrze, by były one „kompatybilne” do tego, co zastanie na zewnątrz. Read the rest of this entry »

Dodano 27 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Nie wierzę w siebie

Tak już jest, że jedni ludzie stając wobec jakiegoś problemu, ochoczo zabierają się do rozwiązywania go, nawet jeśli jest trudny. Inni zaś wycofują się już na starcie, zakładając z góry, że nie dadzą sobie rady. O tych pierwszych mówimy, że wierzą w siebie. Read the rest of this entry »

Dodano 25 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Nikt mnie nie lubi!

Przedszkole – trudno przecenić tych parę lat w życiu człowieka. To w tym czasie z fascynacją i trwogą odkrywamy naszą odrębność od innych ludzi. Przechodzimy od tego, co nieznane i oczywiste do tego co nowe. Teraz, gdy miłość rodziców staje się odległa, pociechą stanie się „lubienie” małych współtowarzyszy. Przez wiele lat będzie to wartość nader cenna, podstawowa. Na niej zaczną budować poczucie własnej wartości, radości albo marności życia. Read the rest of this entry »

Dodano 23 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Przygotowanie dziecka do nowej roli

Pojawienie się noworodka bywa trudnym okresem dla dzieci, które mogą poczuć się odrzucone i wymagać więcej uwagi. Planując i przygotowując syna lub córkę na przyjście na świat nowego członka rodziny, możesz uchronić się od trudności spowodowanych odczuciem odrzucenia u rodzeństwa. Sposób, w jaki powiesz dzieciom o spodziewanych narodzinach brata lub siostry, będzie zależał od tego, jak mogą to odebrać. Read the rest of this entry »

Dodano 21 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Noni, sushi Warszawa, chirurgia plastyczna, trampolina – reklama dźwignią handlu

Reklama Na BlogachReklamują się teraz wszyscy, reklamują wszystko, na rożne sposoby, w różnych miejscach, rożnym ludziom, rożnymi środkami. O reklamie mówi się dużo, w różnych kontekstach, o różnych produktach i usługach. I niezależnie od tego, co się mówi i jak się mówi reklama po prostu jest. Jest w naszych domach, skrzynkach pocztowych, w pracy, na ulicy, w autobusie, w prasie, w radiu. Read the rest of this entry »

Dodano 20 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Projektowanie wnętrz, nieruchomości gdynia, uczelnie, bhp – czego szukamy w internecie

Reklama Na BlogachInternet niewątpliwie jest źródłem wielu cennych informacji, wskazówek, rozrywki. Nie można w tym miejscu pominąć także tych niepotrzebnych a często także niebezpiecznych treści. Zapewne, w każdym domu, w którym internet jest dostępny, jest także wykorzystywany. Po wpisaniu wyszukiwanej frazy niezależnie od jej treści zawsze uzyskamy jakąś odpowiedź. Read the rest of this entry »

Dodano 20 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Kolektory słoneczne, sejfy, granit, kartony – czy to wszytsko jest nam potrzebne

Reklama Na BlogachCzy potrafilibyście odpowiedzieć mi na pytanie co to są kolektory słoneczne, świetliki dachowe, sejfy, kartony, co to jest granit? Pewnie tak. Czy potrafilibyście odpowiedzieć mi na pytanie, do czego to wszystko służy? Myślę, że odpowiedź byłaby podobna. Ale czy potraficie odpowiedzieć na pytanie, czy to wszystko jest wam potrzebne? Każdy z was, w zależności od potrzeb, upodobań, gustu odpowiedziałby pewnie w różny sposób. Read the rest of this entry »

Dodano 20 listopada 2009  |  Brak komentarzy »

Fotele, sauny, folia, armatura przemysłowa – wszytsko dla domu

Reklama Na BlogachWystarczy wejść z pełnym portfelem do sklepu, a kupisz wszystko, co tylko chcesz. Wybór wszędzie teraz jest ogromny. Jeden produkt a różne warianty, ceny, kolory, formy. Obsługa sklepu doradzi, dobierze, dopasuje. My musimy już tyko podjąć decyzję – co będzie nam potrzebne – folia, armatura przemysłowa, multimetry, sauny, fotele, stoły, kanapy, ogrodzenia… Read the rest of this entry »

Dodano 20 listopada 2009  |  Brak komentarzy »