Listopad, 2008

Kalimba

Kalimba to kawiarnia dla dzieci i rodziców, połączona z księgarnią i sklepem z zabawkami. Dla dzieci to niesamowita przygoda. Dla dorosłych bezprzewodowy Internet i pyszna kawa! Dla wszystkich przeróżne smakołyki i miła atmosfera! Read the rest of this entry »

Dodano 27 listopada 2008  |  1 Komentarz »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Mały pajączek

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Mały pajączek". Read the rest of this entry »

Dodano 21 listopada 2008  |  Brak komentarzy »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Moc człowieka

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Moc człowieka". Read the rest of this entry »

Dodano 17 listopada 2008  |  1 Komentarz »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Przyjaźń

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Przyjaźń". Read the rest of this entry »

Dodano 13 listopada 2008  |  1 Komentarz »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Uczucia

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: ?Uczucia?. Read the rest of this entry »

Dodano 9 listopada 2008  |  1 Komentarz »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Popękany dzban

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Popękany dzban". Read the rest of this entry »

Dodano 5 listopada 2008  |  1 Komentarz »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Najpiękniejsze serce

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Najpiękniejsze serce". Read the rest of this entry »

Dodano 1 listopada 2008  |  Brak komentarzy »