Grudzień, 2008

Nikt mnie nie lubi

Brak akceptacji ze strony otoczenia to dla każdego przykre doświadczenie. Często stoją za tym różne rodzicielskie zaniedbania i niedopatrzenia dotyczące społecznego treningu dziecka. Na ogół najbardziej nielubiane przez rówieśników są dzieci albo skrajnie egocentryczne, albo skrajnie uległe. Read the rest of this entry »

Dodano 13 grudnia 2008  |  Brak komentarzy »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Mała pszczółka

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Mała pszczółka". Read the rest of this entry »

Dodano 12 grudnia 2008  |  Brak komentarzy »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Korona

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prhttp://lekcjawychowania.pl/wp-admin/post.php?action=edit&post=313awda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Korona". Read the rest of this entry »

Dodano 10 grudnia 2008  |  Brak komentarzy »

Niezwykłe bajki na dobranoc – Drzewo

Przedstawiam cykl niezwykłych opowieści na dobranoc. Nie ma tutaj wróżek, krasnali, ani czarów, nie ma smoków, księżniczek i rycerzy. Jest radość, prawda i mądrość. Stwórzcie własną skarbnicę pięknych bajek i opowiadań dla swoich dzieci ? dzisiaj włóżcie do niej: "Drzewo". Read the rest of this entry »

Dodano 8 grudnia 2008  |  7 komentarzy »

Kosmita – popsuty brat

KOSMITA opowiada o zwykłej rodzinie, w której pojawia się KTOŚ - nowy, dziwny... jakby z innej planety. Pojawienie się KTOSIA pociąga za sobą wszelkie zmiany, przewraca spokojne życie rodziny do góry nogami. Zmienia wszystkich: mamę, tatę, siostrę. W konsekwencji zmienia się również sam KTOŚ - Kosmita. Read the rest of this entry »

Dodano 3 grudnia 2008  |  4 komentarze »